Ta kontakt med

Du er alltid velkommen til å kontakte oss for å høre mer ca SMARTSHIFT eller trenger hjelp til å definere det rette verktøyskiftekobling for neste automatiseringsløsning. Vi er her for å hjelpe deg.

Hovedkontor Norge

Kerry Westington

Salgs- og markedssjef
+47 92 20 42 13
kerry@smartshift-robotics.com

Lars Julius Skulstad

Global Business Development Manager
+47 48 15 47 17
julius@smartshift-robotics.com

Svein-Magne Arntzen

Teknisk sjef
+47 97 03 88 43
svein.magne@smartshift-robotics.com

Salgsregionale representanter

Australia og New Zealand

Paul R.Gilles
+61 417 719 334
pgilles@bigpond.net.au.

 

Canada

Robert G. Webb
1-877-266-2744
robert@rgwsalescanada.com

 

Kina

Richard Yang
+8 613 914 099 412
33064678@gg.com

 

Egypt

Yehia Abdelkhalik
+201004805493
Yehia@ystechs.com

 

Malaysia/Singapore

Mohd Khairul Annuar
+60 195 650 101
sales.nandemodagang@gmail.com

 

Mexico

Roman Robledo
+52 55 3774-5776
rom.robledo@gmail.com

 

Polen

Krzysztof Kudrycki
+48 501 069 719
krzysztof.kudrycki@gmail.com

 

Romania og Ungarn

Cristian Pop-Vaida
+40 725 968 548
cristian@smartshift-robotics.com

 

Sør-Afrika

Brett Whelan
+27 636 824 400
brett@filteq.co.za

 

USA sør

Tab Manning
+1 281 928 9212
tbm@iotsolutionscompany.com

 

Åpningstider

Mandag fredag:
07:30 til 16:00 (13:00 på fredag)
(UTC / GMT + 1 (CET) - UTC / GMT + 2 (CEST))

Logg Inn