Contact

Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen ongeveer SMARTSHIFT of hulp nodig hebben om het goede te definiëren gereedschapswisselaar koppeling voor de volgende automatiseringsoplossing. We zijn er om je te helpen.

Hoofdkantoor Noorwegen

Kerry Westington

Sales en Marketing Manager
+47 92 20 42 13
kerry@smartshift-robotics.com

Lars Julius Skulstad

Manager wereldwijde bedrijfsontwikkeling
+47 48 15 47 17
julius@smartshift-robotics.com

Svein-Magne Arntzen

Technisch manager
+47 97 03 88 43
svein.magne@smartshift-robotics.com

Support

Purchase order

Invoice address

Regionale verkoopvertegenwoordigers

Australië & Nieuw-Zeeland

Paul R. Gilles
+61 417 719 334
pgilles@bigpond.net.au.

 

Canada

Robert G.Webb
289=339-3644
robert@rgwsalescanada.com

 

China

Richard Yang
+8 613 914 099 412
33064678@gg.com

 

Egypte

Yehia Abdelkhalik
+201004805493
Yehia@ystechs.com

 

Maleisië/Singapore

Mohd Khairul Annuar
+60 195 650 101
sales.nandemodagang@gmail.com

 

Mexico

Romeins Robledo
+52 55 3774-5776
rom.robledo@gmail.com

 

Polen, Tsjekkia & Slowakije.

Krzysztof Kudrycki
+48 501 069 719
krzysztof.kudrycki@gmail.com

 

Roemenië & Hongarije

Cristian Pop-Vaida
+40 725 968 548
cristian@smartshift-robotics.com

 

Servië, Montenegro, Kosovo, Macedonië, Albanië, Bulgarije en Griekenland.

Dejan Randjelovic

+381 69 5524220

dejan@smartshift-robotics.com

 

Zuid-Afrika

Brett Whelan
+27 636 824 400
brett@filteq.co.za

 

VS Zuid

Tabbemanning
+1 281 928 9212
tbm@iotsolutionscompany.com

 

Openingstijden

Maandag vrijdag:
07:30 tot 16:00 (13:00 op vrijdag)
(UTC / GMT + 1 (CET) - UTC / GMT + 2 (CEST))

Log in