Ottaa yhteyttä

Olet aina tervetullut ottamaan yhteyttä meihin kuullaksesi lisää noin SMARTSHIFT tai tarvitset apua oikean määrittelemiseen työkalunvaihtimen kytkin seuraavalle automaatiojärjestelmälle. Olemme täällä auttamassa sinua.

Pääkonttori Norja

Kerry Westington

Myynti- ja markkinointipäällikkö
+47 92 20 42 13
kerry@smartshift-robotics.com

Lars Julius Skulstad

Global Business Development Manager
+47 48 15 47 17
julius@smartshift-robotics.com

Svein-Magne Arntzen

Tekninen päällikkö
+47 97 03 88 43
svein.magne@smartshift-robotics.com

Tuki

Purchase order

Invoice address

Alueelliset myyntiedustajat

Australia & Uusi-Seelanti

Paul R. Gilles
+61 417 719 334
pgilles@bigpond.net.au.

 

Kanada

Robert G. Webb
289=339-3644
robert@rgwsalescanada.com

 

Kiina

Richard Yang
+8 613 914 099 412
33064678@gg.com

 

Egypti

Yehia Abdelkhalik
+201004805493
Yehia@ystechs.com

 

Malesia/Singapore

Mohd Khairul Annuar
+60 195 650 101
sales.nandemodagang@gmail.com

 

Meksiko

Roman Robledo
+52 55 3774-5776
rom.robledo@gmail.com

 

Puola, Tsjekkia ja Slovakia.

Krzysztof Kudrycki
+48 501 069 719
krzysztof.kudrycki@gmail.com

 

Romania ja Unkari

Cristian Pop-Vaida
+40 725 968 548
cristian@smartshift-robotics.com

 

Serbia, Montenegro, Kosovo, Makedonia, Albania, Bulgaria ja Kreikka.

Dejan Randjelovic

+381 69 5524220

dejan@smartshift-robotics.com

 

Etelä-Afrikka

Brett Whelan
+27 636 824 400
brett@filteq.co.za

 

USA Etelä

Välilehti Manning
+1 281 928 9212
tbm@iotsolutionscompany.com

 

Aukioloajat

Maanantai perjantai:
07:30 - 16:00 (perjantaina 13:00)
(UTC / GMT + 1 (CET) - UTC / GMT + 2 (CEST))

Kirjaudu sisään